Fantazyjne balkony dla twojego domu

Fantazyjne balkony dla twojego domu

Chociaż mam szczery zamiar wykładziny wszystkie moje garnki z filtrów do kawy (coś zawsze doradzić!) Nie zawsze pamiętać, aby to zrobić. Powoduje to, że kiedy podlewać moje zioła, mam bałagan gleby uciekać. Jest to ból do wycierania się w moim domu, ale kiedy moje pojemniki zioła są na zewnątrz po prostu pozwól im kapać.

3. Bardziej naturalne słońce i wodę. Ten jeden jest związany z pierwszym, ale chciałem naciskiem, ile zioła kochają słońce. W rzeczywistości, jeśli musiał błądzić w jedną lub drugą stronę, to byłoby lepiej, aby dać im więcej słońca i mniej wody (chociaż ja na pewno nie zalecający zapomnisz podlać zioła!). W większości sytuacji, zioła zewnątrz dostanie większe i dłuższe niż dawka słońca ziół wewnętrznych. Dodatkowo, to wspaniałe, kiedy Matka Natura Woda zioła, bo zazwyczaj robi to z „łagodniejszego” ręki i na dłuższe okresy czasu (zapewnia to, że korzenie są nasycone).

4. Będą przyciągać pomocne i pięknych stworzeń. Jeśli trzymać zioła wewnątrz, będziesz przegap jednej z najbardziej zachwycających korzyści z ziołowym ogrodnictwie – piękne i obfite stworzeń natury, takich jak motyle, kolibry, i tak, nawet pszczoły. Jeszcze lepiej, te wspaniałe pomocników – jak również inne owady – będzie na bieżąco zioła takie jak bazylia, pszczoły balsam, anyżu hyzop, rumianek i zdrowsze.

5. Zrobią miejsca na zewnątrz zapach i piękny wygląd. Zioła są nie tylko użyteczne i aromatyczne; wiele z nich jest także ładna i bardzo pachnące. Twój zewnątrz ogród ziołowy zapewni Ci kolor, bogate tekstury, otoczonym zielenią i różnorodnych postaci kwiatowego. Jeszcze lepiej, większość z tych lovelies są nie tylko ładne twarze; a wiele z nich zrobić smaczne przyprawy i uspokoić ciało, umysł i / lub ducha.

Mam nadzieję, że znalazłeś te wskazówki, aby być pomocnym i że jesteś podekscytowany, aby dowiedzieć się, dlaczego tak wielu ludzi na całym świecie kochają herb pojemnik ogrodnictwo!

Wpis zawdzięczamy