Jak zbudowac balkon w domu?

Jak zbudowac balkon w domu?

Uprawa pomidorów Upside Down ma ogromne zalety

Przez wiele lat byłem podekscytowany rośnie ‚do góry nogami’ pomidorów, mimo że odnoszą się do nich jako „pomidory wiszące. Jako zapalony ogrodnik chciałbym zobaczyć „owoce”, mojej pracy, jak siedzę na balkonie i uprawy pomidorów do góry nogami jest idealnym sposobem, aby usiąść przy kawie i obserwować moje pomidory dojrzewają.

Nie tylko to, ale uwielbiam być w stanie wyjść na balkon i wybrać jakieś słodkie, soczyste pomidory, kiedy muszę je na posiłek. Inną cechą uprawy pomidorów do góry nogami, że mogę mień je wzdłuż części dachu balkonu. Można zapytać, dlaczego to jest tak ważne i to jest powód. Wieszając je na stronie balkonu mogę zapewnić, że cieszą się słońcem przez cały dzień, podczas gdy mam je na ziemi w pojemnikach słońce opada około jedenastej rano i rośliny pomidorowe przegap strasznie dużo słońca.

Co pomidor rośliny rosną do góry nogami.

Z biegiem czasu okazało się, że nie ma to żadnego ograniczenia co pomidora odmiany mogą być uprawiane do góry nogami. Niektóre z większych odmian nie może być tak płodny w wiszących doniczkach, ale nadal są dość dobre. Osobiście mniejsze odmiany pomidorów są moje ulubione, pomidory cherry i niektórych odmian winogron i rosną one głównie z dwóch powodów:

– Lubię owoce, ponieważ wygląda pięknie w sałatkach lub na talerzach

– Oni nie spędzać zbyt daleko w dół i otoczyć balkon, gdzie siedzę

Każdy ma różne obszary uprawy, a nawet pewne ograniczenia, więc znaleźć coś, co Ci odpowiada i cieszyć się rosnącym doświadczeniem.

Korzyści z uprawy pomidorów do góry nogami.

Oprócz korzyści wymienionych informacje, które są po prostu osobisty wybór, istnieją konkretne korzyści rośnie, a także:

– Liście i owoce nie dotykały ziemi, a więc nie są tak podatne na choroby

– Rośliny, Co dziwne, często wytwarzają większe plony, ponieważ nie są one walcząc z chorób z gleby

Wpis zawdzięczamy www.pracowniaroslinna.pl