Na co zwrocic uwage przy budowie balkonu?

Na co zwrocic uwage przy budowie balkonu?

Istnieją pewne „sposoby”, wzrokowe, słuchowe i kinestetyczne, że każda osoba używa do reprezentowania tego doświadczenia. Charakterystykę tych zasad, które są stosowane do pamięci tego doświadczenia będzie określić intensywność stowarzyszenia lub dysocjacji do pamięci.

Teraz w niektórych przypadkach jest w pełni włączana do pamięci, który chcesz przywołać jest super!http://znizkinaocac.pl/ile-za-oc-samochodu/ Są chwile, kiedy chcesz być całkowicie zanurzony w pamięci przeszłych doświadczeń. Może to jest coś, co jest inspiracją dla Ciebie, coś, co sprawia, że ??czujesz się super. Jako przykład, jest bardzo specyficzne doświadczenie, które używam, kiedy chcę się czuć wdzięczność, lub gdy chcę czuć uziemione. Jest to pamięć o narodzinach mojej córki. Wciąż pamiętam wyraźnie po raz pierwszy trzymałem ją. Był taki moment, kiedy została ziewanie i właśnie zaczęła się wydech, jak byłem w oddychaniu. Z kąta głowie, że skończyło się na wydechu oddech bezpośrednio do moich nozdrzy, jak byłem wdychania. To doświadczenie było tak silne, że było życie przekształcając chwila dla mnie.

Są to rodzaje doświadczeń, które mają być w pełni włączona do. W kolejnym artykule omówię jak zwiększyć pamięć. Na razie chcę się skupić na ograniczeniu wpływu pamięci dzięki zrozumieniu i zastosowaniu rozdzielenie.

Co zwykle się dzieje, gdy zacznę omawianie rozdzielenie z kimś jest odporność na pomysł, że można pokonać nawet najbardziej traumatyczne doświadczenie w zrozumieniu procesu takiego. Większość ludzi nie rozumie lub nie są skłonni uwierzyć, że masz możliwość, aby zmienić postrzeganie przeszłości. Zostały one nauczył, że przeszłość jest wyryte w kamieniu. Ale rzeczywistość jest taka, twoje postrzeganie przeszłości jest po prostu jednym z wielu możliwych percepcji. Jeśli ktoś może pomóc spojrzeć na to z innego punktu widzenia, często pełne znaczenie tego doświadczenia nie zmieni.
Wpis zawdzięczamy