Historia tarasow

Historia tarasow

Put Your parapecie pracować dla Ciebie – Container Gardening

Z okien progi ogrodów, okres wegetacji jest nigdy się nawet z powrotem do szkoły do ??końca odkrytym ogrodnictwo sezonu w północnej tier świata. Ale to niekoniecznie musi oznaczać koniec sezonu ogrodniczego całkowicie. Czy kiedykolwiek usłyszeć parapecie Garden?www.kwiaciarnia-slonecznik.pl

Co zrobić z tym zielonym kciukiem i smak świeżej i Homegrown? Nie ważne gdzie mieszkasz, jeśli masz słonecznym oknie, czy nie masz jakieś wybory ogrodnicze. Tak długo, jak masz blat, regał, top lodówki, pralki lub suszarki lub dowolny nieużywany lub na podstawie stosowanego płaskiej powierzchni, gdzie można umieścić pojemnik można ogród wewnątrz.

Nie mam żadnych garnków i sadzarki, można powiedzieć. To nie ma znaczenia. Powiedzmy sobie z każdym problemem. W słoneczny okno z szerokim parapecie lub półce jest idealna, ale małe stoisko, stoisko roślin, koperta książka, deska do prasowania (słyszeliście o deskę do prasowania nie masz?) Albo kredens przed słonecznym oknie będzie świetne miejsce rosnąć. Nie tylko, że rośliny rosnące w pomieszczeniach dodaje bardzo potrzebne wilgotność i oczyszcza powietrze do swoich wewnętrznych zimowisk życia. Każdy pojemnik z puszki kawy do zupy można, szklanym słoiku ogórka lub sody butelki, stare popielniczki, naczynia patelni lub bagażniku będzie dobrze pojemnik używany do rośliny.

Najpierw trzeba zdecydować, co chcesz zakładu, aby wiedzieć, jaki rozmiar pojemnika trzeba. Dowolna ilość ziół, liści sałaty, pomidor drzewa i inne możliwości są ograniczone jedynie przez przestrzeń i kontenera. Zioła są wyborem najbardziej naturalne lub popularne. Pietruszki, tymianek, bazylia, rozmaryn i szałwia są pyszne dodatki do gotowania, herbat i ozdabia.

Następnie należy wybrać odpowiednie pojemniki. Oni nie muszą być posty kwiat, ale potrzebują dobry drenaż.
Wpis zawdzięczamy http://ladeco.pl