Weranda a balkony

Weranda a balkony

Turn Your Patio, weranda lub balkon, w przenośny Farm przez rosnące zioła Outdoors

Wielu z was czytając to są już zaznajomieni z mojej pracy. Jeśli tak, to wiesz, że jestem wielkim zwolennikiem zioła rosnące w pojemnikach. W rzeczywistości, o ile nie masz akrów i akrów ziemi, zioła rosną wyłącznie dla ich piękna (lub sprzedawać rośliny hurtowym) i / lub nie masz dostępu do doniczek, urny, puszki kawy, sadzarki, lub tym podobne, I don ‚t widzę żadnego dobrego powodu, aby rozwijać zioła w działce.http://anglass.pl/ Są po prostu zbyt wiele wspaniałych powody „zawierający” swoich ogrodach ziół!

Ale to nie znaczy, że nie wierzę w uprawie ziół na zewnątrz. Wręcz przeciwnie … Odkąd podzielić swój czas między słoneczne – i ciepłe – Arizonie i chłodnych górach Północnej Karoliny, moje własne zioła są poza minimum dziesięć miesięcy w roku (ale bardzo blisko pod ręką!). Oni zaryzykować tylko w pomieszczeniach, gdy mróz jest niebezpieczeństwo, lub w trakcie szczególnie zimnych i deszczowych dni.

Mimo, że mam świadomość, że wielu z was mieszka w chłodniejszych klimatach i trzeba zabrać ze sobą zioła kryty przez znacznie dłuższy okres czasu. Jednak zdecydowana większość z was z pewnością może zachować swoje zioła na zewnątrz przez wiele miesięcy w roku – co bardzo polecam dla następujących powodów.

1. Więcej miejsca i elastyczność. Zamień swój balkon, kominek ucieczki, pole okna, taras, patio, przedni krok lub bramy balustrady jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-warszawa-ursus/ w przenośny ziołowym ogrodzie! Opcje te zwiększają liczbę zioła można rozwijać, jak również ilość światła słonecznego, że dostać. Jest to o wiele trudniejsze do osiągnięcia, jeśli jesteś zmuszony do mniejszych pomieszczeń wewnętrznych. A jeśli stoczni jest większy, do wyboru wzrasta wykładniczo!

2. Mniej bałaganu. Nie wiem jak wy, ale ja jestem notorycznie niechlujny roślin „waterer”. (Myślę, że po prostu wymyślił to słowo).
Wpis zawdzięczamy euroimplex.pl – serwis kserokopiarek