Czy balkony to istotny element mieszkania?

Czy balkony to istotny element mieszkania?

Truskawki można uprawiać Upside Down

Czy wiesz, że truskawki mogą być uprawiane do góry nogami? Zestawy rosną truskawki, które zawierają sadzarka, gleby i sadzonki truskawek można zamówić online. Jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, można znaleźć zachwiania plantatorów truskawek dół w lokalnym sklepie spożywczym lub sprzętowej.nasza strona internetowa

Zanim kupisz plantator truskawek, spojrzeć na przegląd truskawki z nasion. Niektórzy zalecają, że odmiana Everbearing truskawki najlepiej działa z plantatorów wiszących. Ten typ odmiany jednak będą musiały być usuwane.

Jeśli lubisz robić rzeczy samemu można zrobić rozeznanie w Internecie i odkryć, jak można zbudować własny plantator truskawek.

Tarasy i balkony są idealne miejsca do zawieszenia plantator. Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie zimy są surowe, można zabrać plantator pomieszczeniu lub umieścić go w garażu raz hitów zimowych. Wystarczy upewnić się, że rośliny uzyskać co najmniej sześć godzin słońca.

Te donice zajmują niewiele miejsca na podłodze, więc jeśli Twój dom jest już tłoczno, nie trzeba się martwić o dodanie do bałaganu.

Będziesz także zaoszczędzić przestrzeń lodówki. Nie wspominając, że nie ma szans tych truskawek są marnowane, ponieważ nie zostaną zapomniane w tylnej części lodówki i pozostawiono do formy.

Truskawki zawierają witaminy C i może pomóc jeść zalecanego dziennego spożycia trzech do pięciu porcji owoców dziennie.

Jest duża różnica między jedzeniem świeżo zebranych truskawek i kupując je w sklepie spożywczym. Świeże truskawki smakują o wiele lepiej.

Jeśli nie możesz jeść wszystkie jagody rosną, można z nich korzystać, aby dżem, soki i koktajle. Sadzenie truskawek sam zapewnia, że ??będziesz miał stały dopływ i że nigdy nie zabraknie.

Nawet w środku zimy, nadal będziesz w stanie święto na truskawki, które urosły siebie. Cieszyć się.

Donna Sampson

Wpis zawdzięczamy