Firmy wykonujace konstrukcje balkonowe

Firmy wykonujace konstrukcje balkonowe

Warzywa, które dobrze rosną w Kontenery

Wielu z nas uprawiać warzywa w pojemnikach z kilku powodów. Możemy żyć w mieszkaniu lub mieszkanie (mam nadzieję, ze słonecznym balkonem), nie mają wiele gruntów lub odpowiedni grunt, lub wielu innych powodów. ogrodnictwo Pojemnik jest świetna i można rozwijać niemal wszystko w pojemniku, ale niektóre warzywa będą rosły o wiele lepiej i łatwiej niż inni. Na przykład arbuza i gigantyczne dynie są duże i trudne, i chociaż kukurydza rośnie bardzo dobrze, może być tylko coraz jedno ucho na roślinę. Zapraszam do wypróbowania rośnie coś, co chciałbyś, ale tutaj jest lista tych, które rosną dobrze i są odpowiednie zarówno dla nowych, jak i doświadczonych ogrodników.

Pomidory są proste i łatwe. Twój największy problem może być już zbyt wiele! Sadzimy zarówno wczesne i późne odmiany zapadające więc mamy świeże pomidory na długiej części sezonu. Dzieci czasem odebrać je i jeść je tuż roślin.

Ogórki są kolejnym gotowości, które są łatwe w uprawie. Małe rodzaje ogórka działa najlepiej.

Fasola, zwłaszcza odmiany krzewów, rosną dobrze, możesz także rozwijać biegunowe typy jeśli masz coś im rosnąć jak na słupie lub krata.

Buraki, cebula, rzodkiewki, marchew i również zrobić dobrze w doniczkach. Bakłażany są kolejnym gotowości dla nas, choć trzeba mieć dobrą pojemnik rozmiar. Używamy 5 wiadra galon. Brokuły, kapusta, ziemniaki i kalafior również zrobić dobrze, ale potrzebują większych pojemników jak bakłażany robić. Większość zieleni rośnie bardzo dobrze. Czasami rośnie sałata, i to dobrze rośnie w mniejszych pojemników.

Istnieje wiele warzyw można łatwo rosną w doniczkach. Nie być ograniczane przez naszej liście, ale jest to idealne miejsce, aby rozpocząć szczególnie dla nowych ogrodników.

Harry B pisze ogrodnictwa i majsterkowania. Zobacz swoje najnowsze artykuły w stopnica dywany i również na świeżym powietrzu schodowe bieżniki.

Wpis zawdzięczamy paluszki ptysiowe